VIII Jarmark Krościeński

Fot. Anna Borkowska 2014.07.20 19:30 / news / czytano 4242 / opinie 0

Wystawy lokalnych twórców, występy regionalnych zespołów oraz koncert to oferta spędzenia wczorajszego, sobotniego wieczoru w "Amfiteatrze Pod Wierzbą".

Jarmark to cykliczna impreza organizowana przez Gminne Centrum Kultury w Krościenku nad Dunajcem dla turystów i mieszkańców. Tegoroczna rozpoczęła się występem Kapeli Jaśka Kubika oraz grą Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej w Krościenku n/D. 

Na scenie zaprezentowały się; Zespół Pieśni i Tańca „Pieniny”, "Małe Pieniny", Uczelniany Zespół Góralski "Młode Podhale" reprezentujący Podhalańską Państwową Szkołę Wyższą Zawodową w Nowym Targu, a po po góralsku zaśpiewały "Krościencanki". Przed godziną dziewiątą mieszankę sztuk i sportów walki, akrobatyki, gimnastyki i elementów break dance zaprezentowali członkowie grupy "Astral Team" z Nowego Sącza. VIII Jarmark Krościeński zakończył godzinny występ zespołu "Folk Power".

W trakcie występów scenicznych uczestnicy zwiedzać stoiska lokalnych twórców ludowych oraz korzystać z innych atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Imprezę poprowadził Józef Szałwia dyrektor GCK w Krościenku n/D.

Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Anna Borkowska
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij