Erotyczny wykład Tomasza Kota - czyli Sex Guru w Szczawnicy

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2013.10.14 12:50 / news / czytano 4503 / opinie 0

Znany i popularny aktor wcielił się w rolę seksuologa badającego erotyczne zachowania publiczności i problemy jakie od zawsze pojawiają się kontaktach damsko-męskich. Sala Dworku Gościnnego w sobotni wieczór wypełniona była w całości.

Przedstawienie jest od wielu lat wielkim przebojem londyńskich teatrów, w polskiej adaptacji wyreżyserowane zostało przez Gabriela Gietzky’ego na podstawie sztuki "Jak zostać Sex Guru" austriackiego komika Wolfganga Weinbergera.

Przed szczawnicką publicznością wystąpił pochodzący z Legnicy Tomasz Kot - aktor znany z kinowych przebojów takich jak "Testosteron", "Lejdis" oraz seriali telewizyjnych. Kot w komediowy, czasem pikantny, ale zdystansowany sposób przedstawił widzom wiele praktycznych wskazówek jak urozmaicić swoje życie erotyczne. Spektakl składał się z dwóch części, w pierwszej aktor wprowadził publiczność w świat relacji damsko-męskich, zadawał pytania, przeprowadzał badania, by sprawdzić słuszność swoich teorii. Druga część to nawiązanie kontaktu z widownią poprzez szukanie odpowiedzi na anonimowo zadawane przez nią pytania. Wśród pytań znalazły się m. in.: Czy jestem dobrym kochankiem? Dlaczego mężczyźni robią śmieszne miny podczas orgazmu? Co zrobić, by przekonać partnerkę do trójkąta albo jak często powinienem/powinnam uprawiać seks? 

Podczas dwugodzinnego spotkania nie było tematów tabu a Tomaszowi Kotowi udało się trafić zarówno w poczucie humoru kobiet jak i mężczyzn.

Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij