Letni Festiwal Pieniny Kultura Sacrum nagrodzony

Fot. 2019.12.15 20:11 / news / czytano 1533 / opinie 0

Kryształy Soli - nagroda dla najlepszych organizacji pozarządowych w Małopolsce trafiła do Fundacja Promocji Kultury i Sztuki ARS PRO ARTE - która od 10 lat organizuje w Krościenku Letni festiwal Pieniny Kultura Sacrum.

Nagroda Marszałka Małopolski Witolda Kozłowskiego "Kryształy Soli" trafiła do Fundacji jako najlepszej organizacji pożytku publicznego w kategorii Kultura, Dziedzictwo Narodowe, Tożsamość Regionalna, za całokształt działalności na rzecz promocji, rozwoju oraz propagowanie muzyki klasycznej w wymiarze sakralnym. Za podejmowanie unikatowych inicjatyw artystycznych, łączących sztukę ludową z muzyką sakralną, w szczególności za Letni Festiwal Pieniny-Kultura-Sacrum.  Za stwarzanie możliwości środowiskom oddalonym od instytucji kultury, odkrywania piękna muzyki organowej, kameralnej, orkiestr owej i chóralnej w oprawie zabytkowych obiektów sakralnych.
 
Gratulujemy!
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij