Kiermasz twórczości ludowej w Domu nad Zdrojami

Fot. Janusz Wojtarowicz 2013.12.29 14:10 / news / czytano 4213 / opinie 0

W Pijalni Wód Mineralnych na Placu Dietla w Szczawnicy trwa coroczny "Świąteczny Kiermasz Pieniński" organizowany przez Grupę Thermaleo & Uzdrowisko Szczawnica.

Podczas kiermaszu prezentowana jest głównie twórczość ludowa, rękodzieło artystyczne, świąteczne wypieki oraz upominki. Oferta jest bogata, a ceny przystępne. Osoby, które nie są zainteresowane kupnem mogą „pocieszyć oko” i poszukać własnych inspiracji. Artyści proponują m.in. prace z haftu tradycyjnego, obrazy, rzeźby w drewnie, prace wykonane z filcu, szydełkowane serwety i biżuterię.

Kiermasz rozpoczął się 26. stycznia i potrwa do 2. stycznia, turyści i mieszkańcy mogą odwiedzać stoiska w godzinach od 10.00 do 16.00, natomiast w dniach 31. grudnia od 10.00 do 13.00, a 1. stycznia od 13.00 do 16.00.
Autor: mw
Zdjęcia: Janusz Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij