Tomasza Stockinger rozbawił Muzyczną Owczarnię

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2013.03.11 10:38 / news / czytano 6584 / opinie 0

Recital znanego polskiego aktora teatralnego i filmowego zakończył trzydniowe miejskie obchody Dnia Kobiet w Szczawnicy.  

W niedzielny wieczór w Jaworkach wystąpił Tomasz Stockinger, znany szerszej publiczności z roli doktora Piotra Lubicza w telenoweli Klan. W recitalu zatytułowanym „Melodią do mnie wracasz” przypomniał utwory, do których teksty pisali m.in. Agnieszka Osiecka czy Wojciech Młynarski. Kultowe piosenki z lat 20. i 30. ubiegłego stulecia traktujące o miłości tej szczęśliwej, ale i tej niespełnionej - wprowadziły damską część widowni w nostalgiczny nastrój. Panie śpiewały razem z wykonawcą i nagradzały go owacyjnymi brawami. Swój mistrzowski pokaz ubarwił anegdotami i aktorską mimiką. 

Na zakończenie spotkania artysta wybrał i wręczył jednej z zebranych kobiet voucher na dwudniowy pobyt dla dwóch osób ufundowany przez jeden ze szczawnickich hoteli. Po koncercie można było z aktorem porozmawiać i zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie. Niepowtarzalny klimat w Muzycznej Owczarni zapewnił wszystkim zebranym świetną zabawę.

Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij