Dzień Rodziców w Tylmanowej

Fot. Arch. szkoły 2017.05.26 21:44 / news / czytano 3874 / opinie 0

Tradycją Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Tylmanowej stał się obchodzony co roku uroczysty Dzień Rodziców.Wydarzenie to co roku przygotowane jest z wyjątkową starannością i wielkim rozmachem.

25 maja miała miejsce szczególna akademia, w której brali udział niemal wszyscy uczniowie naszej szkoły. Uroczystość została zainaugurowana przez panią dyrektor - Grażynę Noworolnik.

W programie akademii znalazły się między innymi wiersze i tańce. Układ choreograficzny do muzyki Piotra Rubika, zaprezentowany przez uczniów klas II i III opracowała pani Lucyna Rozmus, a w rytmie rock’n’rolla zatańczyły dzieci z oddziału przedszkolnego, przygotowane przez panią Katarzynę Filipowicz.  Ważną częścią akademii była także inscenizacja znanej wszystkim bajki pt. „Piękna i Bestia”. Aktorami byli uczniowie klas IV-VI, a reżyserem pani Jadwiga Polczyk. Na koniec na Rodziców czekała miła niespodzianka – wzruszająca prezentacja, zawierająca rodzinne fotografie, które przynieśli nasi uczniowie.

Dziękujemy serdecznie wszystkim Rodzicom za liczny udział w dzisiejszej uroczystości.

Autor: Oprac.red.
Źródło: SP Tylmanowa
Zdjęcia: Arch. szkoły
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij