Konkurs - Wakacje z książką

Fot. 2014.07.01 20:10 / news / czytano 3447 / opinie 0

Gminna Biblioteka Publiczna w Kluszkowcach wraz z filiami po raz kolejny organizuje konkurs na najaktywniejszego młodego czytelnika w okresie wakacji.

Celem konkursu jest zachęcenie dzieci i młodzieży do częstszego kontaktu z książką, nie tylko w roku szkolnym, ale także w czasie wakacji. Konkurs trwa od 1.07. 2013-31.08.2014. Do konkursu może przystąpić każdy uczeń w wieku 7-15 lat. Liczy się liczba przeczytanych książek, uczestnik musi się również wykazać ich znajomością. Wyniki będą ogłoszone na początku września. Dla laureatów przewidziano atrakcyjne nagrody.
 
Konkurs ten ma na celu upowszechnienie książki i czytelnictwa wśród najmłodszych użytkowników biblioteki oraz wyrabianie w nich nawyku systematycznego czytania, które rozwija ich wyobraźnię, zainteresowania, a także wzbogaca zasób ich słownictwa. Poprzez kontakt z książką dzieci lepiej się rozwijają, uczą się odpowiedzialności za wypożyczone książki oraz zdobywają niezbędną wiedzę.
 
Biblioteki publiczne gminy Czorsztyn zapraszają wszystkie dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie.
Autor: Joanna Bator
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij