Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Szachach Dwójek – Szczawnica 2024

Fot. 2024.02.26 09:14 / news / czytano 308 / opinie 0
W dniach 9-10 marca 2024 roku malownicza Szczawnica stanie się areną niezwykłej rywalizacji szachowej podczas Mistrzostw Województwa Małopolskiego w Szachach Dwójek.
Organizowany przez doświadczonych entuzjastów szachów, turniej odbędzie się w renomowanym Hotelu SMILE, zapewniając uczestnikom nie tylko intensywne emocje, ale również niezapomniane doświadczenie w urokliwym otoczeniu Pienin.
9 marca 2024 r. – OPEN
10 marca 2024 r. – juniorzy U-18
System szwajcarski na dystansie 9 rund z tempem P-10 + 5"
Link do wydarzenia na Facebooku: https://fb.me/e/3s5NvwJ8Y

Niezapomniana rywalizacja: Mistrzostwa będą okazją do spotkania się z utalentowanymi szachistami, zdobywania nowych umiejętności oraz nawiązywania szachowych przyjaźni. W klasyfikacji liczy się suma punktów obu członków drużyny, co dodaje dodatkowego elementu tajemnicy i strategii.

Bogata pula nagród: Łączna pula nagród to 10.000zł. Dodatkowo, zwycięzcy otrzymają unikalne puchary w formie pienińskich baszt, co czyni nagrody nie tylko finansowo atrakcyjnymi, ale również symbolicznymi.

Zapraszany do udziału i zapisów: Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich entuzjastów szachów do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Rejestracja odbywa się poprzez oficjalną stronę internetową:


Niech Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Szachach Dwójek staną się punktem kulminacyjnym dla pasjonatów szachów w regionie!

Kontakt do organizatorów:
Region Pieniny
Lokalna Organizacja Turystyczna
Szczawnica, ul. Zdrojowa 2 a
tel. 664 909 516
 

 
Autor: oprac.red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij