Przemek górą! - zwycięstwo kolejnego kickboxera z Jaworek

Fot. z archiwum Fight House 2016.12.05 08:14 / news / czytano 4145 / opinie 0

Przemysław Krzyśko z Jaworek, kickboxer trenujący w klubie Fight House w Nowym Sączu, zwyciężył w niedzielę w turnieju Muszynianka Cup, który odbywał się w Krynicy Zdroju. Było to kolejne z amatorskich zwycięstw tego zawodnika z Jaworek.

Ostatnio w czerwcu tego roku kat. 71 kg wygrał walkę z Dawidem Słodowym trenującym w klubie Klincz Kielce. Tegoroczne zawody Muszynianka Cup odbywały się w dniach 3 i 4 grudnia. Patronował im Polski Związek Kickboxingu. Muszynianka Cup ma charakter turnieju. W niedzielę Krzyśko wygrał dwie walki i tym samym został zwycięzcą turnieju w swojej kategorii. Walczył w kategorii do 67kg. Zwycięstwo zostało nagrodzone medalem.

Przemysław na co dzień dojeżdża na treningi do Nowego Sącza wraz z innym jaworczaninem Marcinem Stopką, który na swoim koncie ma już trochę więcej walk niż Krzyśko. Przemek mimo młodego wieku, również zdobywa coraz więcej doświadczenia.

Zdolnemu jaworczaninowi gratulujemy niedzielnego zwycięstwa i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy obu fighterów.

Autor: AS
Zdjęcia: z archiwum Fight House
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij