Rodzinny Piknik Piłkarski KS Niedzica

Fot. Marcin Skórnóg 2015.01.10 22:12 / news / czytano 6305 / opinie 0

W dniu dzisiejszym na hali sportowej w Niedzicy odbył się piłkarski piknik dziewcząt i chłopców trenujących w KS Niedzica.

Wójt Gminy Łapsze Niżne Jakub Jamróz przywitał wszystkich przybyłych gości po czym rozpoczęły się następujące konkurencje:

GRY ZESPOŁOWE ZAWODNIKÓW WRAZ Z RODZICAMI
(np. tory przeszkód w tym pokonywane przez mamę lub tatę, dla których jedyną wskazówką co mają robić są podpowiedzi dziecka (rodzice będą mieli zasłonięte oczy), itd. Razem zostanie rozegranych około sześć konkurencji 

FAZA MECZOWA 
Każda z drużyn (Skrzaty, Żaki A, Żaki B, Orliki) zostanie podzielona, na mniejsze grupy i wzmocniona rodzicami zawodników. Mecze będą rozgrywane w swoich grupach wiekowych – każdy mecz po 10 minut. 

WIELKI MECZ !!! RODZICE KONTRA RESZTA ŚWIATA !!!
W drużynie rodziców: każda mama, babcia, tata i dziadek którzy mają ochotę zagrać w piłkę. 

W drużynie „Reszty Świata” zagrali m.in.  wójt Gminy Łapsze Niżne - Jakub Jamróz, prezes Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej - Jan Kowalczyk, reprezentacja z Plebani, trener Adam Korczyk. 
 
Większa galeria na niedzica.espisz.pl
Autor: Marcin Pająk
Zdjęcia: Marcin Skórnóg
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij