Szczawnica: XI Pieniński Przegląd Szkolnych Zespołów Tańca Nowoczesnego

Fot. Jacek Piotrowski 2016.06.05 21:42 / news / czytano 4583 / opinie 0

Publiczne Gimnazjum im. ks. prof. J. Tischnera w Szczawnicy już po raz jedenasty było organizatorem Przeglądu Szkolnych Zespołów Tańca Nowoczesnego. W tym roku swoje układy taneczne reprezentowały zespoły z pięciu szkół: z gimnazjum z Łapsz Niżnych, Ochotnicy Górnej, Krościenka n/D, Maniów oraz Szczawnicy. 

Komisja sędziowska miała nie lada wyzwanie, ponieważ poziom występów był wyrównany i na wysokim poziomie. Swoje ciekawe układy zaprezentowało aż dziesięć zespołów. Podczas obrad komisji sędziowskiej, w skład której weszły: Marta Tabasz, Karolina Pintscher, Katarzyna Zachwieja, Małgorzata Dulak - uczestnicy konkursu tradycyjnie podjęli wspólną zabawę, ucząc się nawzajem swoich układów. Do tańca dołączyli również inni uczniowie gimnazjum.

Konkurs jest okazją zarówno do zaprezentowania swoich umiejętności tanecznych, jak również czasem wspólnej zabawy i integracji. 

Wyniki konkursu:
I miejsce zespół "Taking Over”z gimnazjum w Łapszach Niżnych
II miejsce zespół "Red lips" z gimnazjum w Szczawnicy
III miejsce zespół "Atomówki" z gimnazjum z Krościenka n/D.

Wszystkie zespoły nagrodzone zostały pamiątkowymi dyplomami oraz słodyczami, natomiast za miejsca I - III dodatkowo otrzymały puchary.

Organizatorzy dziękują wszystkim zespołom oraz opiekunom i komisji sędziowskiej za udział w konkursie i już dziś zapraszają na konkurs w przyszłym roku.
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Jacek Piotrowski
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij