OKRĘG 1 Część Sołectwa Frydman w skład, którego wchodzi: ul. Na Skarpie, ul. Słoneczna, ul. Długa, ul. Balarów, ul. Nad Stawem, ul. Kamienne Pole, ul. Szkolna.
Eugeniusz BRZYŻEK – Komitet Wyborczy Wyborców „SAMORZĄDNA GMINA”
Józef PRELICH – Komitet Wyborczy Wyborców BEZPIECZNIE I RACJONALNIE
Eugeniusz PAWLIK- Komitet Wyborczy Wyborców SAMORZĄDNA-GMINA 2014-2018
Jakub Marek JAMRÓZ- Komitet Wyborczy Wyborców JAKUBA JAMROZA BLIŻEJ LUDZI
OKRĘG 2 Część Sołectwa Frydman w skład którego wchodzi: ul. Kasztelańska, ul. Dworska, ul. Jana Pawła II, ul. Floriana, ul. Plac Tysiąclecia, ul. Kościelna.
Eugeniusz Stefan MICHALEC – Komitet Wyborczy Wyborców „SAMORZĄDNA GMINA”
Dominik BŁACHUT – Komitet Wyborczy Wyborców BEZPIECZNIE I RACJONALNIE
Adam Eugeniusz PACYGA- Komitet Wyborczy Wyborców SAMORZĄDNA-GMINA 2014-2018
OKRĘG 3 Część Sołectwa Frydman w skład, którego wchodzi: ul. Jana III Sobieskiego, ul. Zastodolna, ul. Równia.
Piotr Jan BRYNCZKA- Komitet Wyborczy Wyborców JAKUBA JAMROZA BLIŻEJ LUDZI
Jan NOWOROLSKI – Komitet Wyborczy Wyborców „SAMORZĄDNA GMINA”
Tomasz MARKOWICZ – Komitet Wyborczy Wyborców BEZPIECZNIE I RACJONALNIE
OKRĘG 4 Sołectwa Falsztyn
Helena KLIMCZAK – Komitet Wyborczy Wyborców „SAMORZĄDNA GMINA”
Grzegorz Józef FINDURA – Komitet Wyborczy Wyborców BEZPIECZNIE I RACJONALNIE
Marcin Michał STEFANIAK- Komitet Wyborczy Wyborców SAMORZĄDNA-GMINA 2014-2018
OKRĘG 5 Sołectwo Niedzica-Zamek oraz część Sołectwa Niedzica w skład, którego wchodzi: Osiedle Polana Sosny, Osiedle Pod Taborem, ul. Widokowa, ul. Kanada. ul. 3 Maja: od Nr 2 do Nr 12 (parzyste), od Nr 1 do Nr 47 (nieparzyste).
Janina SCHLEGEL - Komitet Wyborczy Wyborców JAKUBA JAMROZA BLIŻEJ LUDZI
Jan KIEDZIUCH – Komitet Wyborczy Wyborców „SAMORZĄDNA GMINA”
Henryk Kazimierz MILANIAK – Komitet Wyborczy Wyborców SAMORZĄDNA-GMINA 2014-2018
OKRĘG 6 Część Sołectwa Niedzica w skład, którego wchodzi: ul. Świętej Rozalii, ul. Miodowa, ul. Ogrodowa, ul. Nadwodnia, ul. Krótka, ul. 3 Maja: od Nr 18 do Nr 66 (parzyste), od Nr 51 do 97 (nieparzyste).
Agnieszka ŚWIĘTY - Komitet Wyborczy Wyborców JAKUBA JAMROZA BLIŻEJ LUDZI
Zdzisław MAJERCZAK – Komitet Wyborczy Wyborców „SAMORZĄDNA GMINA”
Józef NOWAK – Komitet Wyborczy Wyborców BEZPIECZNIE I RACJONALNIE
Andrzej FRONCZ – Komitet Wyborczy Wyborców SAMORZĄDNA-GMINA 2014-2018
OKRĘG 7 Część Sołectwa Niedzica w skład, którego wchodzi: ul. Kamieniec, ul. Świętego Bartłomieja, ul. Browarna, ul. Polna, ul. Tatrzańska, ul. Leśna. ul. 3 Maja: od Nr 74 do końca (parzyste), i od Nr 101 do końca (nieparzyste).
Józef GRYWALSKI - Komitet Wyborczy Wyborców JAKUBA JAMROZA BLIŻEJ LUDZI
Antoni SZEWCZYK – Komitet Wyborczy Wyborców „SAMORZĄDNA GMINA”
Józef ŁOPATA – Komitet Wyborczy Wyborców BEZPIECZNIE I RACJONALNIE
Jan KOPACZKA – Komitet Wyborczy Wyborców SAMORZĄDNA-GMINA 2014-2018
OKRĘG 8 Część Sołectwa Kacwin w skład, którego wchodzi: ul. Graniczna, ul. Glinik, ul. Jana Pawła II, ul. Szkolna, ul. Gajowa, ul. Majowa, ul. Śnieżna, ul. Słoneczna, ul. Jutrzenki, ul. Świętej Anny: od Nr 2 do Nr 108 (parzyste), od Nr 1 do Nr 143 (nieparzyste).
Marek Jan MOLITORYS - Komitet Wyborczy Wyborców JAKUBA JAMROZA BLIŻEJ LUDZI
Józef SZPERNOGA – Komitet Wyborczy Wyborców „SAMORZĄDNA GMINA”
Monika Maria TOMASZ – Komitet Wyborczy Wyborców SAMORZĄDNA-GMINA 2014-2018
OKRĘG 9 Część Sołectwa Kacwin w skład , którego wchodzi: ul. Kościelna, ul. Nadwodnia, ul. Spiska, ul. Kowolówka, ul. Huba. ul. Świętej Anny: od Nr 110 do końca (parzyste), od Nr 145 do końca (nieparzyste).
Agnieszka KUCHTA - Komitet Wyborczy Wyborców JAKUBA JAMROZA BLIŻEJ LUDZI
Dariusz KOPACZKA – Komitet Wyborczy Wyborców „SAMORZĄDNA GMINA”
OKRĘG 10 Część Sołectwa Łapsze Niżne w skład, którego wchodzi: ul. Długa: od Nr 144 do końca ( parzyste), od Nr 161 do końca (nieparzyste), ul. Wiejska, ul. Jana Pawła II: od Nr 1 do Nr 53 (nieparzyste), od Nr 2 do Nr 82 (parzyste), ul. Spółdzielców, ul. Jana Kasprzyckiego, ul. Leśna, ul. Potok.
Marian Paweł WÓJTOWICZ - Komitet Wyborczy Wyborców JAKUBA JAMROZA BLIŻEJ LUDZI
Zofia Janina BANDYK – Komitet Wyborczy Wyborców „SAMORZĄDNA GMINA”
Maria HABER – Komitet Wyborczy Wyborców SAMORZĄDNA-GMINA 2014-2018
OKRĘG 11 Część Sołectwa Łapsze Niżne w skład, którego wchodzi: ul. Długa: od Nr 2 do Nr 134 ( parzyste), od Nr 1 do Nr 159 (nieparzyste), ul. Józefa Wiśmierskiego, ul. Jana Pawła II: od Nr 65 do Nr 79 (nieparzyste), od Nr 84 do Nr 116 ( parzyste), ul. Czarna, ul. Nadwodnia, ul. Nowa, ul. Ks. Józefa Stanka, ul. Ogrodowa.
Józef SOWA – Komitet Wyborczy Wyborców „SAMORZĄDNA GMINA”
Anna Grażyna RYNKIEWICZ – Komitet Wyborczy Wyborców SAMORZĄDNA-GMINA 2014-2018
Józef KAPOŁKA- Komitet Wyborczy Wyborców JAKUBA JAMROZA BLIŻEJ LUDZI
OKRĘG 12 Część Sołectwa Łapsze Wyżne w skład, którego wchodzi: ul. Świętego Floriana od Nr 77 do końca (nieparzyste), od Nr 32 do końca ( parzyste), ul. Pasieczna, ul. Młyńska, ul. Kwiatowa.
Jan Mikołaj STAŃCZAK – Komitet Wyborczy Wyborców „SAMORZĄDNA GMINA”
Katarzyna SZCZECHOWICZ – Komitet Wyborczy Wyborców SAMORZĄDNA-GMINA 2014-2018
OKRĘG 13 Część Sołectwa Łapsze Wyżne w skład, którego wchodzi: ul. Świętego Floriana, od Nr 1 do Nr 75 (nieparzyste), od Nr 2 do Nr 30 ( parzyste), ul. Zacisze, ul. Kościelna, ul. Słoneczna, ul. Widokowa, ul. Zielona, ul. 3 Maja, ul. Na Brzegu.
Henryk Marcin KAŁAFUT - Komitet Wyborczy Wyborców JAKUBA JAMROZA BLIŻEJ LUDZI
Agnieszka SOŁTYS – Komitet Wyborczy Wyborców „SAMORZĄDNA GMINA”
Zdzisław SKORUPKA – Komitet Wyborczy Wyborców BEZPIECZNIE I RACJONALNIE
Roman Wojciech STAŃCZAK – Komitet Wyborczy Wyborców SAMORZĄDNA-GMINA 2014-2018
OKRĘG 14 Sołectwo Łapszanka
Henryk JANECZEK – Komitet Wyborczy Wyborców „SAMORZĄDNA GMINA”
Barbara KAMIŃSKA – Komitet Wyborczy Wyborców SAMORZĄDNA-GMINA 2014-2018
OKRĘG 15 Sołectwo Trybsz
Maciej Stanisław PŁACHTA - Komitet Wyborczy Wyborców TRYBSZANIE RAZEM
Genowefa Zofia KACZMARCZYK – Komitet Wyborczy Wyborców „SAMORZĄDNA GMINA”
Elżbieta Monika DOMIAN – Komitet Wyborczy Wyborców SAMORZĄDNA-GMINA 2014-2018
Adam Andrzej KORCZYK – Komitet Wyborczy Wyborców Podhalanie