75 tysięcy na remont kościoła

2018.06.17 15:26 / news / czytano 1006 / opinie 0

Małopolski Wojewódzki Konserwator Zabytków w Krakowie dokonał wyboru projektów na prace restauratorskie, konserwatorskie i roboty budowlane przy obiektach zabytkowych. 

Wniosek złożony przez parafię w Krościenku uzyskał dofinansowanie w wysokości 75 000,00 złotych. Zakres objęty dofinansowaniem obejmuje wykonanie remontu elewacji kościoła pw. Wszystkich Świętych w Krościenku nad Dunajcem - etap II  kontynuacja prac (z wyłączeniem wieży kościoła). Będzie to już ostatni etap prac remontowych, który przywróci blask najpiękniejszemu zabytkowi Krościenka. Planowany termin zakończenia prac to 31 października 2018 roku.
Autor: Krystyna Kubik
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij