Będzie współpraca i wsparcie

Fot. Arch. UG Krościenko n/D 2016.01.22 10:14 / news / czytano 2743 / opinie 0

Wójt Gminy Krościenko n.D zapewnia strażaków o współpracy i wsparciu w dalszej służbie mieszkańcom.

W czwartek w Urzędzie Gminy z włodarzem Krościenka n.D. spotkali się przedstawiciele zarządów Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy.

Jan Dyda podziękował przedstawicielom gminnych jednostek OSP za ofiarne niesienie pomocy i zapewniał o współpracy i wsparciu w dalszej służbie.

Wójt wręczył również przedstawicielom zarządów umowy dotacji. Środki pochodzące z budżetu gminy przeznaczone zostaną na podstawowe potrzeby zapewniające gotowość bojową jednostek. Wysokość dotacji to kwoty od 4 do 25 tys. zł. Ich wysokość zależy od ilości mieszkańców sołectwa, w którym działa jednostka i od posiadanego sprzętu. Pieniądze trafią do strażaków do końca stycznia br.


Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Arch. UG Krościenko n/D
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij