Bezpieczeństwo na Palenicy

Fot. 2020.02.09 09:09 / news / czytano 746 / opinie 0

W sobotę na stoku Palenica-Szafranówka miała miejsce akcja "Kreci Mnie Bezpieczeństwo Na Stoku" organizowana przez nowotarską Policje i Grupę Podhalańską GOPR. 

Podczas trwania zabawy ratownicy GOPR wraz z nowotarskimi policjantami przeprowadzili dwie realne akcje na Palenicy II. W obydwu przypadkach narciarze z urazami kończyn dolnych zostali zabezpieczeni i przetransportowani do dolnej stacji PKL. 

W programie były pokazy Policji oraz Gopr-u, prezentacje wyposażenia służbowego w tym pojazdy Quad na gąsienicach i skuter śnieżny, tor przeszkód w "alkogoglach", konkursy i zabawy dla najmłodszych. Został rozegrany także Slalom Gigant dla dzieci.

Autor: Oprac. red.
Źródło: Fb GOPR Podhale
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij