Bezpieczny Strażak OSP w Gminie Krościenko nad Dunajcem

Fot. Arch. UG Krościenko n.D 2016.09.07 09:54 / news / czytano 3292 / opinie 1

14 zestawów umundurowania dla druhów z jednostek znajdujących się na terenie Gminy otrzymali z rąk wójta Jana Dydy przedstawiciele OSP podczas corocznych Gminnych Zawodów Sportowo-Pożarniczych.


Gmina Krościenko nad Dunajcem w marcu bieżącego roku złożyła wniosek do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie na dofinansowanie zadania pn. „Bezpieczny Strażak OSP w Gminie Krościenko nad Dunajcem,” w ramach programu „Zapobieganie poważnym awariom i likwidacja ich skutków dla środowiska – Bezpieczny Strażak.”

Dzięki dofinansowaniu zakupiono 14 zestawów umundurowania dla druhów z jednostek znajdujących się na terenie Gminy. W skład zestawu wchodzi: ubranie specjalne, buty bojowe, hełm, rękawice i kominiarka. Całkowity koszt zakupu wyniósł 42 137,34zł, w tym dotacja z WFOSiGW w Krakowie 13 500,00zł oraz 28 637,34zł środki własne Gminy.

Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Arch. UG Krościenko n.D
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

Mega2016.09.09 00:09
Mistrz drugiego planu :)))))
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij