Bronisław Bublik dementuje informacje

Fot. 2014.11.24 16:34 / news / czytano 5455 / opinie 0

Poniżej publikujemy oświadczenie, które nasza redakcja otrzymała w dniu dzisiejszym od pana Bronisława Bublika.

Informuję, że Pan Stanisław Gawęda kandydat na Wójta Gminy Krościenko nad Dunajcem w trakcie swoich publicznych wypowiedzi,  przekazuje wyborcom fałszywe informacje związane z moją osobą - Bronisławem Bublik. 

Stanisław Gawęda bez żadnych podstaw przekazuje informację, iż uczestniczę w kampanii wyborczej i obejmę funkcje kierownicze w krościeńskim samorządzie.

Oświadczam, że obecnie nie prowadzę takiej działalności i nie będę pełnił takich funkcji.

Ponadto oświadczam iż w przeciwieństwie do innych, moje publiczne oświadczenia są wiarygodne i niezmienne 

Informuję Pana Gawędę, że jestem osobą prywatną i dalsze używanie mojego nazwiska w celu jego potrzeb wyborczych, potraktuję jako naruszenie moich dóbr osobistych z konsekwencjami z tym związanymi. 

Ubolewam, że byt polityczny Pana Gawędy związany jest jedynie z wykreowaniem wroga. Bez istnienia wroga Pan Gawęda nie może zaistnieć publicznie Przez wiele lat byłem oczerniany i postponowany przez niego i jego otoczenie. W obecnej sytuacji informuję kandydata Gawędę, iż oczernianie Bublika nie pomoże Mu w utrzymaniu się na tak intratnym finansowo stanowisku.

Ponadto tą drogą informuję zwolenników Pana Morawczyńskiego, iż w żaden sposób nie kontaktuje się i nie współpracuję z kandydatem na wójta Panem Dydą. Szkoda iż taki stan umysłu Pana Morawczyńskiego jest przyczyną podejmowania tak ważnych decyzji. Tym samym przestrzegam jego zwolenników, iż w przypadku niezaakceptowania ich, przez niego, mogą spotkać się również z publicznym negatywnym osądem. Doświadczenie podpowiada mi, iż niedługo Pan Morawczyński znów zmieni zdanie jeżeli to będzie sprzyjało jego materialnym korzyściom. W tym przypadku obecny  sojusznik stanie się wrogiem nr 3 lub nr 7, a wtedy należy się  poważnie bać! Ilu z nas będzie miało taki status? Ratujmy się! 

                                                                                            
Krościenko nad Dunajcem 2014-11-24                                                               Bronisław Bublik
Autor: Bronisław Bublik
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij