Burmistrz czeka na konkurenta

Fot. 2018.09.17 08:21 / news / czytano 1835 / opinie 0

Za 10 dni poznamy kandydatów na wójtów i burmistrzów w regionie, ponieważ do północy 26 września komitety wyborcze mogą zgłaszać kandydatów na wójtów burmistrzów i prezydentów miast. 

Burmistrz Szczawnicy wciąż czeka na kontrkandydata. I choć nie ubolewa nad jego brakiem, mówi że jest to dla niego nowa sytuacja. - Miesiąc przed wyborami jeszcze nie mam konkurenta, we wcześniejszych wyborach zawsze ten konkurent był, a jeśli ma być poważny to powinien się do tej roli przygotowywać pewnie z rok wcześniej.

Grzegorz Niezgoda startuje wraz z Komitetem Wyborczym KWW Rozwój Szczawnicy. Kandydatami na radnych z komitetu są: Bożena Solecka (okręg nr 1), Grażyna Surowiec (nr 2), Jolanta Zarotyńska (nr 3), Marian Dziedzina Wiwer (nr 4), Piotr Szczepaniak (nr 5), Marek Wiercioch (nr 6), Wiesław Warzecha (nr 7), Anna Gębala (nr 8), Henryk Węglarz (nr 9), Jacek Sliwiński (nr 10), Zofia Krępa (nr 11), Maciej Czaja (nr 12), Grażyna Kubik (nr 13), Jan Salamon (nr 14) i Kazimierz Zachwieja (nr 15).

Autor: mw
Źródło: RDN Nowy Sącz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij