Coraz cieplej - będzie złota polska jesień

Fot. Janusz Wojtarowicz 2013.10.03 19:21 / news / czytano 2082 / opinie 1

Czeka nas poprawa pogody, w najbliższych dniach napłynie cieplejsze powietrze. Już w sobotę temperatura znacznie wzrośnie a weekend zapowiada się ciepły i słoneczny.

Od najbliższej  niedzieli do czwartku 10 października termometry wskazywać mają powyżej 16 stopni Celsjusza a we wtorek nawet 19 stopni. Końcówka tego tygodnia i cały najbliższy upłyną pod znakiem przyjemniejszej aury i z niewielkim zachmurzeniem. Kilkustopniowe ochłodzenie przewidywane jest dopiero 11 października.

- Wyż nad Europą Środkową zwykle pojawia się już około 20 września i utrzymuje do 2 października. W tym roku ten okres tzw. wczesnej jesieni pojawi się ponad tydzień później. Dobrze, że w ogóle się zjawił, bo oznacza dobrą pogodę na co najmniej tydzień od ulokowania się nad nami - podkreśla synoptyk TVN Meteo.

Autor: Oprac. red.
Źródło: Foreca
Zdjęcia: Janusz Wojtarowicz
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

Prawdziwy Góral2013.10.04 13:10
Cni sie w te zime bytowanie. Cłek jako ta osika chyboce sie i drugie spodnioki odziewa, ftozby za słonkiem nie banuwał.
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij