Do nowego komisariatu policji końcem 2018 roku

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2018.02.25 15:54 / news / czytano 3458 / opinie 0

W maju ruszy budowa nowego komisariatu policji w Szczawnicy przy ulicy Skotnickiej. O przeniesieniu policji z Krościenka do Szczawnicy pisaliśmy już w 2014 roku. Nowy komisariat, jak wtedy zapowiadano, miał być gotowy i oddany do użytku w styczniu 2016 roku.

Po czterech latach temat znowu wrócił, a inwestycja ma być gotowa jesienią 2018 roku i wtedy też funkcjonariusze policji z Krościenka mają się do niego przeprowadzić. W kolejnych latach w Krościenku, w budynku na działce gminnej przy Al. Wędkarzy, ma powstać posterunek policji (obok delikatesów Centrum - zabudowania widoczne na zdjęciu poniżej).
 

WIZUALIZACJA NOWEGO KOMISARIATU  w SZCZAWNICY - TUTAJ
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij