Pieniądze na naukę jazdy

Fot. 2015.01.04 18:42 / news / czytano 2110 / opinie 3

Gminy Czorsztyn, Krościenko nad Dunajcem oraz Ochotnica Dolna otrzymają dofinansowanie szkolenia jazdy na nartach i snowboardzie.

Nasze trzy gminy są wśród kilkudziesięciu z województwa małopolskiego, które skorzystają z dofinansowania. Środki przyznawane są od kilku lat w ramach programu "Jeżdżę z głową", skierowanego do uczniów szkół podstawowych. Województwo Małopolskie pokrywa 40% kosztów szkolenia organizowanego dla osób nie umiejących jeździć na nartach i snowboardzie, 60% ma pokryć gmina. Wsparcie otrzymują gminy, które złożyły w terminie poprawnie wypełniony wniosek.

I tak Gmina Czorsztyn otrzyma na ten cel 7,7 tys. złotych, Krościenko nad Dunajcem 16 tys. złotych, a Ochotnica Dolna 12,3 tys. złotych.
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

do reto2015.01.05 18:01
Nieprawda, bo na naukę jazdy mogły się zapisać wszystkie chętne dzieci ze szkoły podstawowej - bez wyjątku. jeśli się nie wie na pewno, to lepiej nie pisac i nie wprowadzać ludzi w błąd.
reto2015.01.05 18:01
Jakich urzędników? Można konkrety, czy tak bez pokrycia?
reto2015.01.05 14:01
Już były takie akcje w gminach, ale niestety, tylko dla dzieci urzędników
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij