Dwa rowery do odebrania

Fot. 2018.01.06 15:42 / news / czytano 1695 / opinie 0

Krościeńska policja poszukuje właścicieli dwóch rowerów.

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Krościenku nad Dunajcem  w toku wykonywanych czynności służbowych  zabezpieczyli w dniu 24 grudnia 2017  roku około godziny 05:00  w miejscowości Szczawnica  dwa rowery marki Grand oraz marki Scout,  które najprawdopodobniej mogą pochodzić  z kradzieży. Właściciele roweru powinni  posiadać przy sobie dokumenty stwierdzające ich pochodzenie bądź podać szczegóły dotyczące koloru i modelu roweru.


W związku z powyższym zwracamy się do wszystkich osób, które utraciły rower takiej marki, o kontakt z referentem sprawy sierż. szt. Wanda Plewa  pod numerem telefonu 18 26 30 07 lub bezpośrednio z dyżurnym Komisariatu Policji w Krościenku pod numerami  018 26 230 07 lub 997.

Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij