Dzień Kobiet w ZSZiP i słodkie serduszka

Fot. Arch. szkoły 2016.03.09 16:37 / news / czytano 2517 / opinie 0

W związku z tym, że ten dzień jest dniem szczególnym dla wszystkich Pań, w naszej szkole postanowiliśmy go uczcić nieco inaczej. Dwóch uczniów Technikum: Maciej Hebda z klasy drugiej oraz Grzegorz Owsianka z klasy trzeciej wyruszyło z koszem pełnym słodkich serduszek oraz życzeniami na teren Krościenka i Szczawnicy. 

W ten sposób chcieli zrobić niespodziankę wszystkim Paniom rozpoczynającym swój dzień pracy. W Krościenku nad Dunajcem odwiedzili między innymi Urząd Gminy, Ośrodek Zdrowia, Urząd Pocztowy, komisariat policji, lokalne instytucje handlowe oraz bank. Wszędzie przyjmowani byli z ogromnym zaskoczeniem, ale i radością.

Pojawili się także w Szczawnicy. Tam w charakterze wolontariuszy uczestniczyli w 10. już świętowaniu Dnia Kobiet. Rozdawali kupony na poczęstunek ufundowane przez Urząd Miasta i Gminy Szczawnica oraz słodkie serduszka – dzieło uczniów i nauczycieli naszej szkoły, stanowiące, jak się okazało, wspaniały prezent w tym szczególnym dniu. I tu od wszystkich spotkanych kobiet usłyszeli wiele ciepłych słów.

Dzisiejszy dzień był fantastyczną lekcją nie tylko dla naszych uczniów. Przypomniał, jak ważne jest obdarowywanie drugiego człowieka i ile radości potrafi dostarczyć taki gest. Wszystkim Paniom dziękujemy za życzliwe, przyjęcie i jeszcze raz życzymy Wam 
„Abyście odnalazły w bliskich osobach siłę i piękno stworzenia, 
w otaczającym świecie radość istnienia 
a kolorach, smakach i zapachach wielkość natchnienia.”
Źródło: ZSZiP
Zdjęcia: Arch. szkoły
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij