Krościenko: Konkursy na dyrektorów rozstrzygnięte

Fot. Agnieszka Stopka 2017.04.18 18:44 / news / czytano 5119 / opinie 0

Znamy już rozstrzygnięcia Komisji Konkursowej na dyrektorów szkół w gminie Krościenko. Kto będzie szefował w trzech gminnych szkołach?

Dzisiaj 12-osobowa komisja konkursowa wybrała na kolejne 5 lat dyrektorów szkół podstawowych w Krośnicy, Grywałdzie i Krościenku. W Krośnicy i Grywałdzie nie ma zmiany, nadal funkcję dyrektorów pełnili będą Katarzyna Bochnak (Krośnica) i Władysław Bąk (Grywałd).

W Krościenku na dyrektora Szkoły Podstawowej przy ulicy Pienińskiej do konkursu przystąpiło troje kandydatów. Od nowego roku szkolnego stanowisko obejmie Jacek Piotrowski, doświadczony nauczyciel wychowania fizycznego pracujący w Publicznym Gimnazjum w Szczawnicy, który ma na swoim koncie wiele sukcesów sportowych wypracowanych wspólnie ze szczawnicką młodzieżą. Pan Jacek jest też ratownikiem Grupy Podhalańskiej GOPR sekcja operacyjna w Krościenku.

Autor: mw
Zdjęcia: Agnieszka Stopka
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij