Występ Małej Orkiestry Dętej GOK Dobrzyń Wielki jako podsumowanie tygodniowych warsztatów

Fot. Weronika Kacwin 2015.08.13 19:17 / news / czytano 2449 / opinie 0

Wczorajszego wieczoru w Amfiteatrze „Pod Wierzbą” w Krościenku, wystąpiła Mała Orkiestra Dęta GOK z Dobrzynia Wielkiego (okolice Opola) pod dyrygenturą pana Mirosława Gutki, na zakończenie warsztatów, które odbywały się w Krościenku przez miniony tydzień.

Młodzież zaprezentowała utwory, które przyswoili w czasie pobytu w Krościenku. Nie obyło się bez hitów muzycznych, takich jak „Kalinka”, „Płonie ognisko” czy „Hej Sokoły”.  To już ich drugi występ w Pieninach. Orkiestra przyjechała dzięki zaproszeniu Gminnego Centrum Kultury w Krościenku nad Dunajcem. 

Na koniec występu, pan Mirosław Dutka serdecznie dziękował wójtowi gminy, panu Janowi Dydzie oraz wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji warsztatów w Pieninach.
Autor: Weronika Kacwin
Zdjęcia: Weronika Kacwin
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij