Etapowa Triada 19 i 20 maja w Krościenku

Fot. Arch. Organizatora 2018.04.25 20:38 / news / czytano 1264 / opinie 0

Etapowa Triada to wspaniała biegowa przygoda w górach, która z roku na rok zyskuje popularność wśród społeczeństwa biegaczy. Po raz trzeci etapowe zmagania odbędą w maju (19-20 maja). 

Bazą zawodów jest tradycyjnie malownicze Krościenko nad Dunajcem położone pomiędzy trzema pasmami górskimi – Gorców, Pienin oraz Beskidu Sądeckiego. Bieganie etapowe to coś więcej niż zwykłe bieganie. To przygoda i wyzwanie nieporównywalne do biegu jednoetapowego. 
W zależności od poziomu zaawansowania, do wyboru są takie etapowe kombinacje:
  • TRIADA MARATON (sobota rano – 23 km, sobota wieczór – 11 km, niedziela rano – 16 km) Łączny dystans przebiegnięty przez dwa dni to około 50 kilometrów.
  • TRIADA ULTRA (23+11+33) - łącznie około 70 kilometrów
  • TRIADA KLASYK (50+11+43) - łącznie około 105 kilometrów
Wyjątkowa formuła biegu, która z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością daje mnóstwo satysfakcji i niesamowite doznania. Poza tymi tradycyjnymi jak piękno gór, wspaniałe widoki czy też świetna atmosfera dochodzą typowe dla biegu etapowego emocje.

Zapisy na bieg wciąż trwają. Każdy uczestnik, który ukończy etap otrzyma medal.
Więcej TUTAJ 
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Arch. Organizatora
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij