Monika Radecka wygrała Konkurs Talentów w Niedzicy

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2013.05.27 11:48 / news / czytano 8578 / opinie 0

Podczas Festynu Rodzinnego z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka w Gminnym Ośrodku Kultury w Niedzicy jury wyłoniło zwycięzcę tegorocznego finału „Konkursu Talentów”.

Po obejrzeniu i wysłuchaniu 11 występów, jury w składzie Beata Kowalczyk - przewodniczący komisji, Magdalena Wenit - członek komisji, Krystyna Witek - członek komisji, Marian Wójtowicz - członek komisji przyznało miejsca konkursowe:

I miejsce - Monika Radecka (śpiew);
II miejsce - Maria Błachut i Szymon Horoba (śpiew i gra na keyboardzie);
III miejsce - Agata Łyszczarz, Anna Trybuła, Julia Molitorys (taniec).

Dwa wyróżnienia otrzymali: Karina Kłak (śpiew) oraz zespół w składzie: Ewa Rzepiszczak, Magdalena Pirchała, Dominika Sowa, Patryk Radecki, Jakub Sowa, Magdalena Rzepiszczak. Nagrodę publiczności otrzymała grupa taneczna „Taking Over”. Organizatorami konkursu byli: Gminny Ośrodek Kultury w Łapszach Niżnych z siedzibą w Niedzicy oraz „Stowarzyszenie Dzieci i Młodzież Spisza”.

Podczas festynu panie ze Stowarzyszenia Dzieci i Młodzieży Spisza zajęły się przygotowaniem stoiska i umożliwiły dzieciom i młodzieży wykonanie bukietu kwiatów z okazji przypadającego na wczoraj Dnia Matki. W programie wystąpił zespół regionalny Mali Kacwinianie, zespół wokalno-muzyczny Triola z Rabki Zdrój, grupa baletowa Piruet, zespół regionalny Małe Jedlicki z Łapsz Wyżnych, Schola Imo Pectore z Łapsz Wyżnych. Można było obejrzeć pokaz tańca towarzyskiego i taniec współczesny w wykonaniu zespołu Promyczki z Trybsza. Na scenie zaprezentowali się też Józef Jamróz i Przemysław Magiera. Dla publiczności specjalny pokaz przygotowali uczestnicy zajęć sportowo-akrobatycznych Jiu Jitsu a młodzież z Zespołu Placówek Oświatowych w Kacwinie przygotowała pokaz mody inspirowany przyrodą. 
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij