Flisacy honorowymi dawcami krwi

Fot. Arch. PSFP 2015.07.27 11:24 / news / czytano 1858 / opinie 0

Wczoraj Biuro Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Flisaków Pienińskich na przystani początkowej spływu w Sromowcach - Kątach, zamieniło się w punkt krwiodawstwa.

W niedzielę do oddania krwi zgłosiło się ponad 50 osób. Od 9 lat flisacy co roku organizują u siebie taką akcję, w której biorą udział flisacy i ich rodziny.
 
W Polsce jest razem 21 Regionalnych Centrów Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa oraz 2 centra resortowe. 16 z nich znajduje się w stolicach województw kolejne 5 w miastach powiatowych. Oprócz stałych punktów w postaci centrów oraz oddziałów terenowych krew pozyskiwana jest w akcjach wyjazdowych, w takich jak ta w Sromowcach.
Autor: mw
Zdjęcia: Arch. PSFP
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij