Fotowoltaika w Krościenku

Fot. Arch. UG Krościenko n.D 2017.06.07 22:35 / news / czytano 2552 / opinie 0

Gmina Krościenko n.D  informuje mieszkańców gminy o naborze chętnych do udziału w projekcie dofinansowującym montaż instalacji fotowoltaicznych.

Spotkania z mieszkańcami odbyły się w sołectwach Krościenko, Grywałd i Krośnica i dotyczyły możliwości uzyskania dotacji na montaż instalacji fotowoltaicznych wytwarzających energię elektryczną ze słońca w indywidualnych gospodarstwach domowych.

Osoby zainteresowane uzyskaniem dotacji na montaż instalacji fotowoltaicznych proszone są o wypełnienie ankiety i złożenie jej w UG w terminie do 16 czerwca 2017 r. Ankieta oraz prezentacja dot Odnawialnych Źródeł Energii TUTAJ

 

Autor: Oprac.red.
Źródło: UG Krościenko n.D
Zdjęcia: Arch. UG Krościenko n.D
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij