Indiańskie rytmy oraz występ zespołu Skody

Fot. Janusz Wojtarowicz 2013.06.24 16:56 / news / czytano 2763 / opinie 0

W ostatni weekend w szczawnickim Jazz Barze zagrał zespół Ajayu Fusion Bolivia w muzycznym klimacie Ameryki Południowej.

Zespół zaprezentował się w oryginalnych, barwnych strojach i pióropuszach a zgromadzona publiczność w piątkowy wieczór słuchała indiańskich rytmów. Dzień później organizatorzy zaprosili do występu grupę wokalną Skody, która zagrała w klimacie biesiadnym i folkowym.

Szczawnicki Jazz Bar jest miejscem cotygodniowych występów, koncertów scenicznych bądź spotkań z ciekawymi ludźmi. Już na najbliższą środę organizatorzy zaplanowali kolejne spotkanie z podróżnikiem i fotografem. Można będzie posłuchać o jednym z najbardziej upalnych miejsc na świecie – Egipcie i Izraelu a w czwartek o życiu ludzi w Nepalu, w cieniu najwyższych szczytów świata i wszechobecnych miejsc kultu.
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Janusz Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij