Garaż remizy OSP w Kluszkowcach do remontu

Fot. 2015.07.13 21:34 / news / czytano 1912 / opinie 0

13 lipca 2015 r. w siedzibie Euroregionu Tatry w Nowym Targu Wójt Gminy Czorsztyn Tadeusz Wach odebrał z rąk Wicemarszałka Województwa Małopolskiego Stanisława Sorysa umowę na realizację zadań w ramach programu "Małopolskie Remizy".

Przedmiotem wspomnianej umowy jest remont garażu w budynku remizy OSP w Kluszkowcach, na który otrzymano dofinansowanie z Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie. Kwota dofinansowania wynosi 14 256 zł i stanowi do 50 % kosztów kwalifikowanych. Całkowita wartość zadania oszacowana została na kwotę 34 093,06 zł.  

W ramach zadań remontowo-budowlanych przy remizie OSP w Kluszkowcach wykonane zostaną m.in.: prace malarskie, okładziny z płytek ceramicznych, nowe posadzki, remonty instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjne oraz centralnego ogrzewania, wymieniona zostanie stolarka okienna oraz ślusarka drzwiowa.

Termin realizacji zadania przewidziano do dnia 15 października 2015 r.
Autor: Aneta Markus / Oprac. red.
Źródło: UG Czorsztyn
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij