Kobieco i dla kobiet

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2015.03.09 14:32 / news / czytano 5498 / opinie 0

Dobra zabawa, miasto kobiet z bezpłatnymi usługami, pokazami i poradami kosmetycznymi, badania mammograficzne to niektóre z atrakcji weekendowego Dnia Kobiet w Szczawnicy.

Sobotni wieczór rozpoczął się zabawą w szczawnickim Jazz Barze Dworku Gościnnego. Do białego rana bawiły się trzy pokolenia kobiet. Poza dobrą muzyką elektroniczną i taką w wykonaniu Kapeli Góralskiej "Ciupaga" z Łącka impreza uatrakcyjniona była tańcem, konkursami i humorem. Zanim zabawa oficjalnie została otwarta w dyby zakuta została Agnieszka Pietruszka dyrektor Dworku Gościnnego. 

Później przyszedł czas na konkursy z nagrodami, pokaz profesjonalnego tańca Pole Dance (tańca na rurce) do wykonania którego nie zabrakło amatorek oraz zabawę w taneczną w rytm znanych i lubianych hitów muzycznych. Sobotni wieczór to inicjatywa Joanny Oleksy i Agnieszki Ciesielki. - Spotykamy się w tym roku po raz dziewiąty. Przygotowanie imprezy to zespołowa praca w którą co roku oprócz nas angażuje się duże grono osób prywatnych, sponsorów i instytucji - podkreślają organizatorki.

W niedzielę pod Willą Marta czekały kolejne propozycje. Można było oddać się ręce profesjonalistów z dziedziny wizerunku (fryzjerek, makijażystki), zatańczyć ZUMBĘ, spróbować sił w "babskim biegu góralskim w spódnicy", wziąć udział w konkursie bicia piany na czas obejrzeć prace wychowanków Ośrodka Rehabilitacyjnego "Perła" w Szczawnicy. Na wesoło zaprezentowali się Bajarze znad Grajcarka - członkowie działającej w Szczawnicy Grupy 60+. Podobnie jak rok temu, przed otwarciem niedzielnego Miasteczka Kobiet, panie przejechały w barwnym korowodzie w jeszcze bardziej barwnych strojach ulicami Szczawnicy.

Po południu kobiety miały darmowy wstęp na seans w kinie Pieniny, koncert Ewy Zachwiei a wieczorem na dancing dla wszystkich chętnych gości.

Organizatorami Dnia Kobiet było także Miasto i Gmina Szczawnica oraz Miejski Ośrodek Kultury.

Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij