Gimnazjalisto wybierz swoją przyszłość

2013.03.15 12:31 / news / czytano 1416 / opinie 0

Wiosenna giełda szkół ponadgimnazjalnych odbędzie się w holu budynku Miejskiego Ośrodka Kultury przy Alejach Tysiąclecia 37 w Nowym Targu.

Powiatowe Centrum Kultury, Miejski Ośrodek Kultury i Powiat Nowotarski zapraszają gimnazjalistów 19 marca 2013 r. na IX Wiosenną Giełdę Szkół. Licea i inne szkoły średnie będą prezentowały swoją ofertę niezdecydowanym jeszcze uczniów trzecich klas gimnazjalnych od godziny 9.00 do 14.00. Dzisiejszy ograniczony i wymagający rynek pracy podnosi poprzeczkę już na etapie szkoły średniej powinno decydować się na konkretny kierunek edukacji. Brak zdecydowania może spowodować stratę czasu na uczenie się czegoś co nas nie interesuje lub czegoś co nie zoptymalizuje szanse na otrzymanie zadowalającej pracy po szkole średniej lub dostanie się na wybrany kierunek studiów.

Termin wiosennej giełdy szkół daje jeszcze możliwość zmiany, dogłębnego przemyślenia lub po prostu utwierdzenia się w swojej decyzji odnośnie wyboru kierunku edukacji.

 

Autor: CR
Źródło: MOK Nowy Targ
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij