Gmina Krościenko z flisakami z promocją nad Odrą

Fot. Arch. UG. 2017.05.18 07:17 / news / czytano 2238 / opinie 0

„Piknik nad Odrą” to międzynarodowe  targi turystyczne - impreza, która odbywa się co roku w Szczecinie na Wałach Chrobrego. W tym roku w czasie 2. dniowego wydarzenia Gmina Krościenko nad Dunajcem wspólnie ze Stowarzyszeniem Flisaków Pienińskich i Małopolską Organizacją Turystyczną przedstawiła swoja ofertę dla turystów.

Na stoiskach prezentowano materiały promocyjne, natomiast na scenie zaprezentował się Regionalny Zespół „Pieniny” z Kapelą Jaśka Kubika. W czasie konkursów zorganizowanych na scenie Daniel z Chorzowa próbował swoich sił dmuchając w trąbitę (nagroda album o Pieninach) a Pan Janusz ze Szczecina zmierzył się ze zbójnickim. Nagrodą za taniec była ciupaga wręczona przez Jana Dydę Wójta Gminy, który zapraszał po następne ciupagi już do Krościenka n.D.

W targach oprócz Polaków wzięli udział wystawcy z Węgier, Czech, Niemiec, w sumie 250 podmiotów. W niedzielny wieczór gości z Krościenka n.D oprowadził po mieście  Pan Mirosław Jagodziński - uroczy mieszkaniec Szczecina, kochający Pieniny, niesamowitym wrażeniem z wycieczki był zachód słońca oglądany z Kawiarni 22, czyli z 22 piętra w hotelu Radison.

Piękna pogoda, liczni goście zgromadzeni przy stoisku i zainteresowani pobytem w Gminie Krościenko n.D, wspólnie, kompleksowo z flisakami i MOT przygotowana oferta turystyczna, muzyka i taniec góralski, nie tylko na scenie, ale i na ulicach Szczecina sprawiły, że gmina Krościenko nad Dunajcem w profesjonalny i bardzo atrakcyjny sposób promowała się w zachodniopomorskiej części Polski. Stowarzyszenie Flisaków Pienińskich reprezentował prezes Jan Sienkiewicz wraz z członkiem zarządu Jerzym Regiecem, którzy zapraszali wszystkich na tę jedyną w Europie formę zwiedzania Parku Narodowego.

Autor: Oprac.red.
Źródło: UG Krościenko n.D
Zdjęcia: Arch. UG.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij