Pola Nadziei 2015 w Zespołe Placówek Oświatowych w Łapszach

Fot. 2015.09.26 21:19 / news / czytano 2147 / opinie 0

Po raz szósty nasza szkoła brała udział w ogólnopolskiej akcji „Pola nadziei”. Zawsze z radością i wielką chęcią. 

Nasi uczniowie ze Szkolnego Koła Caritas zorganizowali kwestę podczas spotkania z rodzicami i na terenie szkoły dla uczniów. 22. września – było radośnie, ale i słodko dzięki przygotowanym ciastom. Łapszańscy uczniowie kwestowali też w niedzielę 20 września przy kościele.
 
W tym roku zebrano razem: 1815,50 zł (589,50 zł w szkole i 1226 zł przy kościele), a rozprowadziliśmy 900 cebulek żonkili!
 
Dziękujemy Wam wszystkim: czyli Uczniom, Rodzicom Uczniów, Nauczycielom, Dyrekcji i Pracownikom Szkoły, wszystkim Ofiarodawcom z łapszańskiej parafii św. Kwiryna. Pieniądze przekazano do nowotarskiej Fundacji im. Adama Worwy, która organizuje akcję Pola Nadziei w naszym regionie i prowadzi bezpłatną wypożyczalnię sprzętu potrzebnego chorym w domu katechetycznym przy parafii NSPJ w Nowym Targu, a za zebrane pieniądze dokupuje i utrzymuje posiadany sprzęt. Niech ofiary jakie przekazują darczyńcy pomaga i pomnaża dobro, a w Polach Nadziei niech daje nadzieję, że życie zawsze jest najważniejsze i że zawsze trwa ono, pomimo śmierci … 

Za każdą ofiarę i pomoc dziękujemy z całego serca!
Autor: Barbara Kowalczyk
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij