Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla dzieci - A mój tata za piłką lata

Fot. 2015.07.13 21:55 / news / czytano 3222 / opinie 0

Zapraszamy do udziału w konkursie zarówno dzieci uczestników sportowych zmagań, jak również wszystkie dzieci z całej Polski. Zapraszamy Gminy i Miasta, Organizatorów letniego wypoczynku dla dzieci, Malujcie, Rysujcie, Bawcie się!

Konkurs skierowany jest do dzieci w dwóch kategoriach wiekowych - do lat 9 oraz w wieku 10-13 lat. Każdy uczestnik może przesłać tylko jedna pracę, do 31. sierpnia 2015 roku!
 
"Podczas jednego z meczów Ligi Orlika, na trybunach obiektu obok mnie siedziała mała dziewczynka, na kolankach trzymała blok rysunkowy a na krzesełku obok miała rozsypane kredki. Zapytałem po chwili: – co malujesz ?, bez chwili namysłu odpowiedziała - jak mój tata za piłką lata".
 
I TAK TO SIĘ ZACZĘŁO.

W rozgrywkach ORLIK za „kolorowym balonikiem” w całej Polsce, biega tysiące tatusiów, którym bardzo często kibicują ich pociechy ukochane dzieci a są przypadki – wcale nie należące do rzadkości – wnuczęta.

Dla Tych właśnie ”POCIECH” organizujemy Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt.”A mój tata za piłką lata”.

W tym miejscu pragnę gorąco i serdecznie podziękować:
– Wójtowi Gminy Łącko p. mgr. Janowi Dziedzinie za objęcie Konkursu Swoim Patronatem
– Przewodniczącej Rady Gminy Łącko p. mgr Bernadetcie Wąchale – Gawełek, za „serca na dłoni” i okazana pomoc w organizacji konkursu
– Pani Magdalenie Leszko – koordynatorowi konkursu.
 
(Adam Mróz koordynator ogólnopolski Orlik Polska 2015)

 

Autor: Oprac. red.
Źródło: orlikpolska2015.pl
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij