Gmina Ochotnica Dolna: Dwa nowe boiska wielofunkcyjne

Fot. Anna Borkowska 2018.09.10 11:12 / news / czytano 2588 / opinie 0

Dzieci i młodzież oraz wszyscy mieszkańcy Tylmanowej i Ochotnicy Dolnej - Skrodne mogą cieszyć się nowymi obiektami sportowymi, które dofinansowane zostały przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

- Głównym celem samorządu terytorialnego jest zaspakajanie potrzeb mieszkańców, dlatego z radością przyjeżdżam do takich gmin gdzie są wizjonerzy, gdzie wiedzą po co są. Gratulują pomysłu, życzę nauczycielom by umieli tak pokierować  dzieci i młodzież, by tutaj przychodziły i realizowały swoje marzenia i swoją aktywność. Nie w komputerze, nie w smartphonie, a tutaj na tym pięknym wielofunkcyjnym boisku - mówił wiceminister sportu Jarosław Stawiarski, obecny na otwarciu boisk w gminie Ochotnica Dolna.
 
Boiska uroczyście otwarto przy Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Tylmanowej oraz Szkole Podstawowa im. ks. prof. Józefa Tischnera w Ochotnicy Dolnej. W uroczystości m.in. wzięli udział Anna Paluch Poseł na Sejm, Jan Hamerski Senator RP,  Stanisław Jurkowski Wójt Gminy Ochotnica Dolna oraz radni, dyrektorzy szkół, dzieci i młodzież oraz mieszkańcy.
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Anna Borkowska
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij