Gminy nie chcą uchodźców

Fot. PAP 2015.09.23 20:09 / news / czytano 2432 / opinie 0

Lokalne samorządy - Szczawnica, Krościenko n.D, Ochotnica Dolna i Łapsze Niżne nie przyjmą uchodźców z Syrii. Stanowisko władz w tej sprawie jest jednomyślne.

Zapytanie dotyczące przyjęcia uchodźców gminy otrzymały od Wojewody Małopolskiego Jerzego Millera. Na odpowiedź samorządy mają czas do połowy października jednak już dzisiaj znane jest ich stanowisko.
 
- Nie mamy zaplecza lokalowego i nie dysponujemy środkami finansowymi - mówi Jakub Jamróz wójt Gminy Łapsze Niżne. Podobne stanowisko przedstawili nam samorządowcy z Krościenka n.D, Szczawnicy i Ochotnicy Dolnej.
 
Możesz wypowiedzieć się w sprawie przyjęcia uchodźców biorąc udział w sondzie zamieszczonej na naszej stronie. Zapraszamy.
Autor: mw
Zdjęcia: PAP
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij