Redyk Karpacki w Ochotnicy - Wierch Młynne

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2013.08.06 23:45 / news / czytano 5648 / opinie 0

Karpacka wędrówka pasterzy z kilkuset owcami w poniedziałek 5. sierpnia dotarła do Ochotnicy Dolnej - Wierch Młynne. 

Podczas popołudniowego spotkania na Wierchu Młynne przygrywała Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej, organizatorzy zapewnili uczestnikom regionalny poczęstunek, ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz zabawę do późnych godzin nocnych.

Ostatni dzień Redyku na terenie Gminy Ochotnica Dolna zaplanowano na dzisiaj 6. sierpnia w Skansenie Studzionki. Przysiółek ten jest niewielkim, leśnym osiedlem wsi Ochotnica Górna, malowniczo położonym w paśmie Lubania. Ze Studzionek roztacza się wspaniały widok nie tylko na Gorce, ale również na pradolinę Dunajca, Pieniny Spiskie, a przede wszystkim Tatry. Stąd Redyk jutro przejdzie do Łapsz Wyżnych - Nowiny.

Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij