Hale gimnastyczne bez dofinansowania

Fot. Arch. Gminy 2019.02.16 15:51 / news / czytano 816 / opinie 0

Dzieci i młodzież Gminy Czorsztyn będą musieli jeszcze poczekać na hale gimnastyczne, które miały powstać przy szkołach w Sromowcach Niżnych, Sromowcach Wyżnych i Kluszkowcach.

- Aplikowaliśmy o dofinansowanie do trzech hal gimnastycznych, terminy ogłoszenia wyników kilka razy były przesuwane, ostatecznie kiedy zadzwoniliśmy do Ministerstwa Sportu i Turystyki okazało się, że jesteśmy na liście inwestycji, które się nie zakwalifikowały. Zabezpieczone w budżecie środki nie będą przesunięte na inny cel, ponieważ cały czas aktualne mamy pozwolenia na budowę - zapewnia wójt Tadeusz Wach.
 
Na budowę hal gimnastycznych w tegorocznym budżecie władze gminy zabezpieczyły 6 mln złotych. Gmina ma zamiar starać się o środki jeśli tylko taka możliwość się pojawi.
Autor: mw
Zdjęcia: Arch. Gminy
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij