Klasyk, Ultra i Maraton do wyboru w majowej Triadzie

Fot. 2018.05.14 16:47 / news / czytano 719 / opinie 0

Rywalizacja w ramach TRIADY, która rozpocznie się w najbliższy weekend 19 i 20 maja w Krościenku n.D polega na zaliczeniu trzech biegów w następującej formule sobota rano - Gorce, sobota wieczór - Pieniny Nocne i niedziela - Beskid Sądecki.

TRIADA MARATON – łącznie około 50 km
Jest to dystans idealny dla początkujących biegaczy. Dystanse i limity czasu są tak dopasowane, żeby każdy bez problemu poradził sobie z poszczególnymi trasami. TRIADA MARATON to nasza propozycja dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z biegami górskimi.

TRIADA ULTRA – łącznie około 70 km
Najtrudniejszą przeprawą będzie ostatni etap i dystans ponad 30 km. Jest to odpowiednik maratonu, dlatego polecamy całą TRIADĘ ULTRA dla osób, które mają już trochę doświadczenia w biegach górskich lub ukończyły płaski dystans maratonu.

TRIADA KLASYK – łącznie około 105 km
Pierwsza TRIADA w 2016 roku odbyła się właśnie na tym dystansie. W ciężkich warunkach atmosferycznych ukończyło ją wtedy 18 osób. To były początki naszego etapowego wyzwania. Piękne wspomnienia. Dlatego zdecydowaliśmy się na nazwę klasyk. Czego możecie się spodziewać? Pierwszy dzień to dystans 50 km w Gorcach, a na dokładne 11 km nocnego biegania w Pieninach. W niedzielę ostateczna rozgrywka na dystansie około 43 kilometrów. Ciekawa rywalizacja na pewno będzie trwała do samego końca!
 
Podczas edycji 2018 odbędzie się również jeden bieg SOLO – BESKIDZKI POTOK (niedziela rano) bieg z okazji 670 lecia Krościenka nad Dunajcem. Trasa poprowadzona została w Beskidzie Sądeckim. Uczestnicy będą mieli do pokonania trudne podejście wzdłuż potoku, z którego ciężko wyjść z suchą stopą, a następnie zbieg czerwonym szlakiem do Krościenka. Bardzo ciekawa i wyjątkowa trasa. Łączny dystans to około 16 kilometrów. Jest to propozycja dla osób, które nie mogą spędzić z nami całego weekendu lub nie czują się jeszcze na siłach na start w pełnej TRIADZIE.
 
Więcej o biegu TUTAJ
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij