Sprawcy włamania na plebanię w Ochotnicy zatrzymani

Fot. Arch. Policyjne 2017.03.09 07:02 / news / czytano 3677 / opinie 0

Kradzieże z włamaniem udowodnili tarnowscy policjanci trzem mężczyznom - mieszkańcom województwa świętokrzyskiego. W całości odzyskano utracone mienie warte ponad 30 tysięcy złotych, a zatrzymani trafili do aresztu na trzy miesiące.

O włamaniu na plebanię w Ochotnicy Górnej w środę popielcową informowaliśmy Państwa TUTAJ

Sprawcy włamań to trzech mieszkańców województwa świętokrzyskiego w wieku od 26-36 lat. Włamali się do budynków plebanii w Ochotnicy Górnej oraz Ciężkowicach. Ich łupem padły przedmioty elektroniczne (tablet, laptop, aparat fotograficzny) oraz gotówka w różnych walutach; polskiej oraz obcej wartości ponad 30 tysięcy złotych. Mężczyźni zostali zatrzymani przez świętokrzyskich policjantów w drodze powrotnej do miejsca zamieszkania, a następnie przekazani policjantom Wydziału do Walki z Przestępczością przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie. Przy zatrzymanych zabezpieczono w całości utracone przedmioty oraz gotówkę pochodzące z włamań. Za kradzież z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Autor: Oprac.red.
Źródło: Policja Tarnów
Zdjęcia: Arch. Policyjne
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij