Kolejne zatrzymanie z marihuaną

Fot. 2013.08.05 15:34 / news / czytano 2090 / opinie 0

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Krościenku n/D zatrzymali 19-letniego mieszkańca Mizernej, u którego znaleźli narkotyki. Za to przestępstwo ustawodawca przewiduje karę nawet 3 lat pozbawienia wolności.

W sobotę 3. sierpnia około godz. 23:00, w Maniowach funkcjonariusze zatrzymali kierującego motorowerem 19-letniego mieszkańca Mizernej, który posiadał przy sobie około 3 gramów suszu marihuany.
 
- Ponadto zatrzymany kierował motorowerem będąc w stanie nietrzeźwym. W wyniku dokonanego przeszukania w miejscu jego zamieszkania ujawniono hodowaną 1 sztuki konopi indyjskiej. Wykonującym czynności służbowe funkcjonariuszom mężczyzna zaproponował przyjęcie korzyści majątkowej. Został zatrzymany do dyspozycji Prokuratury Rejonowej w Nowym Targu, która prowadzi postępowanie w tej sprawie. - informuje Jacek Bobak z nowotarskiej policji.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij