Kontrkandydat w wyborach wicewójtem Krościenka

2019.02.26 14:52 / news / czytano 1629 / opinie 0

W kuluarach w Krościenku mówiono do tej pory już o kilku kandydatach na wicewójta, gdyż dotychczasowy zastępca wójta Ryszard Wojtarowicz rezygnuje z dalszego pełnienia tej funkcji i po 3 miesięcznym okresie wypowiedzenia kończy pracę.

Włodarz Krościenka Jan Dyda nie wskazał jeszcze swojego zastępcy, ale z nieoficjalnych informacji jakie otrzymaliśmy wynika, że funkcję tę obejmie Tadeusz Topolski, kontrkandydat Dydy w październikowych wyborach na wójta, który nie chce komentować tej wiadomości.

Tadeusz Topolski - krośnienczanin, w wyborach samorządowych w 2018 roku uzyskał 6,87 % poparcie. Kandydował wraz z Komitetem Wyborczym Wspólnie Rozwijamy Gminę Krościenko. W latach 2014-2018 radny gminy.

Anonimowemu Czytelnikowi portalu dziękujemy za przekazanie informacji.

Autor: mw
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij