Promocja książki - Stadniccy herbu Szreniawa z Nawojowej (Szczawnica 24.01.2015)

Fot. 2015.01.20 16:40 / imprezy / czytano 2839

Grupa Thermaleo & Uzdrowisko Szczawnica oraz Fundacji Andrzeja Mańkowskiego zapraszają na promocję książki dr Anny Janoty-Stramy pt.:"Stadniccy herbu Szreniawa z Nawojowej".

Bezpłatna prezentacja i promocja odbędzie się 24 stycznia (sobota) 2015 r. o godz. 18.00 w Jazz Bar w Dworku Gościnnym (Park Górny 7-Szczawnica).
 
Promocja połączona będzie ze spotkaniem autorskim oraz wykładem historyka, heraldyka i wydawcy - dr hab. Sławomira Górzyńskiego, Prof. Uniwersytetu Opolskiego, z udziałem Prof. Kazimierza Karolczaka, znawcy tematyki dotyczącej arystokracji i szlachty polskiej.

Książka "Stadniccy herbu Szreniawa z Nawojowej" została uznana za najlepszą książkę o Sądecczyźnie w 2014 r. Autorka otrzymała wyróżnienie z rąk Starosty Nowosądeckiego, Jana Golonki.

Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij