Krościenko: Posterunek policji czeka na przetarg

Fot. 2020.12.30 16:45 / news / czytano 907 / opinie 0

W styczniu ogłoszony zostanie przetarg na budowę nowego budynku - posterunku policji w Krościenku n.D przy Alei Wędkarzy.

Komisariat policji w Krościenku n.D niebawem zmieni siedzibę i znajdował się będzie w Szczawnicy. W Krościenku natomiast zostanie wybudowany 3-kondygnacyjny nowoczesny posterunek policji. Akt notarialny działki został przekazany zarządowi Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie już pod koniec 2019 roku.

Dzisiaj Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie insp. Rafał Leśniak przekazał w rozmowie telefonicznej wójtowi Janowi Dydzie informację o planowanym na styczeń 2021 roku ogłoszeniu przetargu na budowę posterunku w Krościenku n.D.

Autor: mw
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij