Krzysztof Czaja ponownie dyrektorem

Fot. 2021.02.17 16:27 / news / czytano 471 / opinie 0

Poznaliśmy nazwisko nowego dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Szczawnicy.

Komisja Konkursowa po ocenie i wysłuchaniu kandydatów uznała, że koncepcja Pana Krzysztofa Czai najlepiej wpisuje się w założenia, jakie były przedmiotem postępowania konkursowego. Kandydat wykazał się wiedzą niezbędną do wykonywania pracy na ww. stanowisku, co daje gwarancję prawidłowego wykonywania zadań i dobrego poziomu funkcjonowania i rozwoju Miejskiego Ośrodka Kultury w Szczawnicy.
 
Od początku swojej kariery zawodowej był związany z kulturą i szczawnickim MOK. Pierwszą pracą Pana Krzysztofa, zaraz po szkole średniej, była praca w MOK w Szczawnicy. Po ukończeniu studiów w 2012 przez rok pracował jako nauczyciel przedmiotów zawodowych w ZSEM w Nowym Sączu. Od października 2013 r. do grudnia 2018 r. pracował w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu jako inżynier oświetlenia scenicznego, w 2016 roku podjął równolegle pracę w MOK w Szczawnicy. Od stycznia 2019 r. pracuje w MOK w Szczawnicy,  jako specjalista ds. obsługi technicznej, a w roku 2020 objął obowiązki dyrektora.
Autor: oprac.red.
Źródło: FB G.Niezgoda
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij