LKS Lubań świętować będzie 70-lecie z Gosią Andrzejewicz

Fot. 2018.06.21 16:29 / news / czytano 1429 / opinie 0

70-lecie klubu z Maniów rozpocznie się od uroczystej Mszy św. w kościele parafialnym, a gwiazdą tego dnia będzie Gosia Andrzejewicz z zespołem.

Będzie się działo 1. lipca w Maniowach, a to dlatego, że lub sportowy LKS Lubań obchodził będzie w tym dniu swój okrągły jubileusz 70-lecia istnienia.
 
W programie tego dnia, który ma stać się "dniem sportu" przewidziano występy regionalnych zespołów, orkiestry oraz rozgrywki sportowe. Nie zabraknie ciekawych prezentacji Grupy Podhalańskiej GOPR, pokazu sekcji akrobatycznej, pogadanek o bezpieczeństwie podczas wycieczek rowerowych.
 
Na zakończenie publiczność bawił będzie kabaret "Sprawa Drugorzędna", zagrają i zaśpiewają "Pogwizdani" kapela z Łącka, a gwiazdą wieczoru będzie Gosia Andrzejewicz polska piosenkarka, wykonująca muzykę pop i dance. W swojej karierze nagrywała z wieloma innymi artystami na przykład z Dr. Albanem. Dwa albumy wokalistki zyskały miano złotej płyty. Wokalistka ma na swoim koncie nagrody takie jak Superjedynki czy Złoty Dziób.
 
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij