Majówkowe Street Music w Parku Dolnym

Fot. AS 2016.05.01 21:52 / news / czytano 1759 / opinie 0

Miłośnicy dobrego bitu i mocnego basu bawili się w sobotni wieczór w Parku Dolnym w Szczawnicy podczas drugiej odsłony imprezy pod nazwą Street Music.

Występującymi na scenie, jak wśród publiczności, byli tak jak poprzednio Kudłaty Soundsystem, Dj Patologic i DJ Bluenote. Gościnnie na perkusji zagrał Bartek Kołodziejski. Muzyka rozbrzmiewała do późnych godzin wieczornych i przyciągnęła do parku głównie ludzi młodych, którzy na co dzień w Szczawnicy nie mają możliwości posłuchania podczas imprez podobnej muzyki.

Przybyło też sporo ciekawskich w różnym wieku. - Street Music to dowód na to, że Majówka w Szczawnicy może mieć różne oblicza i każdy znajdzie coś dla siebie, żeby się zabawić – stwierdzają uczestnicy wydarzenia – Oby więcej takich imprez.

Już w poniedziałek Street Music odbędzie się w nowej odsłonie, tym razem góralskiej. Na scenie w Parku Dolnym wystąpią: Zespół Pieśni i Tańca Juhasy wraz z grupą wokalną, kapela Jaworcanie i kapela Białopotocanie. Poniżej prezentujemy kilka zdjęć zarówno z pierwszej jak i drugiej edycji Street Music.

Autor: AS
Zdjęcia: AS
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij