Najlepszy w powiecie a może i na świecie – Dzień Dziecka w SP2 im. Jana Pawła II w Krościenku n.D

Fot. Arch.Organizatora 2019.05.31 18:38 / news / czytano 1351 / opinie 0

30 maja 2019 r. Szkoła Podstawowa nr 2 w Krościenku n.D zamieniła się na kilka godzin we wspaniały festyn dla dzieci. 


Ogromna ilość atrakcji jakie zapewniła Rada Rodziców spowodowała, iż ten dzień na pewno na długo zapadnie w pamięć wszystkich dzieci. Atrakcje jakie przygotowali rodzice to m.in. występ iluzjonisty, gry i zabawy sportowe, warsztaty z robotyki,  konkursy i łamigłówki, pokazy akrobatyczne, zajęcia na ściance wspinaczkowej, malowanie twarzy oraz nieograniczona ilość waty cukrowej i popcornu. Dodatkowo każde dziecko dostało pyszne lody oraz gorącą kiełbaskę!

Na zakończenie tego dnia wszyscy uczniowie otrzymali medale, dyplomy oraz wiele wspaniałych nagród. Jedną z nagród była wycieczka dla całej klasy do parku linowego w Krościenku! Dziękujemy wszystkim rodzicom za zorganizowanie Dnia Dziecka.
Zdjęcia: Arch.Organizatora
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij